Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

IstroCon a Comics Salón 2009

Tato bezpochyby velkolepá show se uskuteční ve dnech 11-13. 9. 2009 v Bratislavské části Trnavské Mýto. Těm, jenž tyto názvy nic neříkají, můžeme prozradit, že se jedná o každoroční slavnost scifi, fantasy, anime, mangy a mnoha dalších s tímto spojených oblastí. Těšit se můžete na bohatý program, ze kterého si každý jistě vybere to své. Připraveny jsou rozličné přednášky, zajímavé soutěže, promítání nejnovějších filmových trháků a mnoho dalších aktivit.

IstroCON 2009 je 22.ročník medzinárodneho festivalu filmov, scifi, fantasy, hororu, larpov a spoločneských hier.

Jak říkají sami pořadatelé, „Cílem IstroConu a Comics Salónu je přiblížit fenomén této popkultury, poskytnout výuku a nabídnou tvořivou alternativu trávení volného času. Zároveň se tak vytváří prostor výtvarníkům, komiksovým tvůrcům a spisovatelům, pro prezentaci vlastních děl a získání podpory pro jejich tvorbu.“

Comics Salón 2009 je 6.ročník medzinárodneho festivalu comicsu, anime, japonskej kultúry, počitačových hier avšetkých elementov dobrej zábavy.

Podrobného rozpisu, o kterém vás budeme včas informovat, bychom se měli dočkat v průběhu následujících týdnů. Do té doby nezbývá než našetřit nějaké ty eura na zaplacení vstupného (1 den = 7 eur, 3 dny = 13 eur) a samozřejmě, nejste-li místní, nezapomeňte si připočíst náklady na cestu a ubytování, nemluvě o úsporách, které by jste mohli využít pro nákup suvenýrů.

Pokud vás tato akce zaujala, zavítejte i na oficiální stránky na kterých mimo bližších informací o celkovém průběhu, ubytování a dopravě, najdete také fotografie a videa z minulých let, které vám ještě lépe přiblíží celkovou atmosféru.

Nebojte se doplnit řady 8095 návštěvníků, jež na IstroCon a Comics Salón zavítali v minulém roce. Možná se tam potkáme.

Daniel Šácha

Daniel Šácha

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.

More Posts