bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Podzimní O2 Sázavafest – hudební směsice v pražském Abatonu

Podzimní O2 Sázavafest

Podzimní O2 Sázavafest

„Stejně jako náš letní festival i Podzimní O2 Sázavafest bude tradičně velice žánrově pestrou záležitostí. Bude to hudební sklizeň od ska přes kytarovky, elektro projekty a 8 energických bubenic v afrorytmech až po písničkáře. Například akustickou písničkářskou verzi setu zahraje Marek Ztracený, ve stoupající formě se předvede také Tomáš Klus a písničkářský blok doplní sympatická Švédka Veronika Padilla,“ prozrazuje k dramaturgii festivalu ředitel Pavel Kloupar.

K vidění budou i mariánsko-lázenští 100°C. Hned začátek festivalu ukoření svojí účastí rocková sestava Loyca, kterou začátkem tohoto roku pokřtil právě frontman 100°C Jakub Johánek. Návštěvníci si užijí i worldmusic v podání Female Afrobeat a indie-rock od Jana Nedvěda a jeho Bek Ofis. Kytarovou muziku zastoupí No Side, duo Laspilka a punkáči Totální nasazení a Volant.

Vstupenky můžete zakoupit v limitované edici do 10. října za speciální cenu 190 Kč, poté budou v prodeji až do doby konání festivalu za 250 Kč. Festival otevře své brány už v 16:00.

Pořadatelé také odtajnili termín konání jubilejního 10. ročníku O2 Sázavafestu. Ten se uskuteční od 5. do 7. srpna 2010 ve středočeském městečku Kácov.

Michal Prouza

Michal Prouza

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".

More Posts