bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Česko-slovenské turné FROM OUR HANDS odstartuje dnes v brněnském Metru

Pro kapelu tak po loňském předskakování Sunshine, intenzivním vystupování na letních festivalech a triumfálních zářijových křtech v metropolích obou států vyvrcholí koncertní činnost spjatá s debutním albem „Buildings Fall“, které spatřilo světlo světa v polovině června loňského roku.

From Our Hands - plakát k turné

From Our Hands - plakát k turné

Málokteré album ze spřízněné žánrové oblasti se v posledních letech dočkalo tak pozitivních ohlasů. Může za to bezesporu i určitý chytrý hudební kompromis From Our Hands, kteří umějí svou tvorbou uspokojit i zcela opačné protipóly publika – a je nutno dodat, že k tomu nedochází za cenu kalkulu či podbízivosti.

Ve svých skladbách dokážou smíchat rockový drive, metalové riffy i pop-punkovou zpěvnost a vše ještě dovedou podpořit energickým provedením.

Na čtrnácti koncertech turné uvidíme kromě F.O.H. i další nadějné či prověřené party, jako např. PLUS MINUS, BIRDS & WOLVES, WE ON THE MOON, MY FUNERAL a další.

Rozpis „Hearts In Fire Tour 2010“ :

2. 3. – BRNO @ Metro Music Bar
3. 3. – PLZEŇ @ Buena Vista
4. 3. – PRAHA @ Futurum
5. 3. – LIBEREC @ Klub Vlak
6. 3. – HRADEC KRÁLOVÉ @ La Putika
11. 3. – BRATISLAVA – Randal
12. 3. – MARTIN @ Klub 69
13. 3. – KOŠICE @ Colloseum
18. 3. – TRNAVA @ Artklub
19. 3. – TRENČÍN @ Klub Lúč
20. 3. – NOVÉ ZÁMKY @ Intruder
26. 3. – LUČENEC @ Dom Kultury
2. 4. – BÁNOVCE NAD BEBRAVOU @ Atari
3. 4. – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ @ Stella Pub

Michal Prouza

Michal Prouza

Absolvent žurnalistiky na Fakultě sociálních studií MU a ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě MU. V projektu LaCultura.cz by měl být na pozici šéfredaktora, zkušenosti nabíral šéfredaktorováním mutace časopisu Prvákoviny, občasným přispíváním na web Idnes.cz, psaním na již neexistující vlastní blog, vytvářením PR článků. Web LaCultura.cz vede a provozuje pro zábavu a zájem o kulturu s lidmi, kteří tyto zájmy sdílí také. Zajímá se o kulturu, ženy, pivo, Portugalsko a Web "2.0".

More Posts