Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Scorpions v Ostravě! A zadarmo!

A sice ten, že hráli na předvolební kampani ČSSD. Nicméně odpůrci ČSSD si ani nemuseli vyslechnout dlouhý proslov. Jen na začátku byli představeni lídři z ČSSD, a pak akorát popřána dobrá nálada.

Scorpions, zdroj: www.the-scorpions.com

Scorpions, zdroj: www.the-scorpions.com

V 8 hodin večer se náměstí zalidnilo a o půl deváté začali první zvuky Scorpions. Začátek se nesl v rychlejším tempu, aby fanoušky pořádně rozehřál. Scorpions rovnou nasadili song Sting In The Tail z jejich stejnojmenného nového alba. Pokračování proběhlo v rychlejším podtónu, ale nebyli by to Scorpions, kdyby nezahráli jejich slavné balady. Do zcela pomalého tempa vtáhl song We’ll Burn the Sky a po něm si fanoušci se zatajeným dechem vychutnávali jednu z nejslavnějších balad Send Me An Angel. Pomalé tempo rozproudil song Holiday, kde šlo fanoušky slyšet častěji než skupinu. Davové šílenství vygradovalo u jejich nejznámějších songů Blackout a Big City Nights . Zcela výjimečný a nekonvenční byl sólo výstup bubeníka, těsně před koncem, doprovázený světelnými efekty. Celá strhující show byla ukončena baladkou Still Loving You a dokonána songem Rock You Like a Hurricane.

Jen velmi těžko by se na této grandiózní show hledaly nějaké chyby. Koncert měl špičkový zvuk s opravdu dobrými světelnými a dýmovými efekty, za skupinou běželo promítaní a zpěvák často rozhazoval fanouškům paličky a trsátka.

Kytaristé běhající z jedné strany na druhou, bubeník vyhazující paličky do vzduchu a zpěvák, jehož výkon byl stejně dobrý jako na desce. To, spolu s rozvášněnými fanoušky, vytvářelo nepopsatelnou atmosféru.

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook