bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Řípfest, akce nabitá hvězdami

Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire. „Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti,“ dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o. A nepůjde jen o obyčejné festivalové vystoupení, jedná se o plnohodnotné koncerty všech vystupujících umělců ze zahraničí, což na české festivalové scéně nemá obdoby.

Korn, zdroj: www.ripfest.cz

Korn, zdroj: www.ripfest.cz

Akci na jedinečnosti přidává i přirozený amfiteátr, přímo na úpatí hory Říp, který sám o sobě hudebníkům nabízí výborné akustické podmínky. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují. Respekt ke krásné přírodě kolem Řípu se rozhodli pořadatelé demonstrovat připojením k akci Čisté festivaly.

Vstupenky na festival je možné zakoupit jak v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim, tak v pobočkách cestovní kanceláře Čedok, Informačním Centru a ve Městské Knihovně v Roudnici nad Labem, kde již od května probíhá předprodej.

Pro snažší dopravu na festival z Prahy a okolí a zpět se organizátoři rozhodli připravit speciální autobusovou dopravu na akci a zpět s nástupním místem v Praze.

Nedočkaví fanoušci se rovněž mohou těšit na velké množství soutěží o volné vstupenky na domovských stránkách festivalu – www.ripfest.cz. Od 26.5. probíhá první soutěž, která má již od spuštění obrovský ohlas. Během dalších měsíců se můžete také těšit na připravované soutěže o nové CD Ozzyho Osbourna „SCREAM“ a nové album Korn „REMEMBER WHO YOU ARE“.

Více informací najdete na oficiálních stránkách www.ripfest.cz

Daniel Šácha

Daniel Šácha

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.

More Posts