bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Řípfest, akce nabitá hvězdami

Čtyřlístek rockových ikon dále doplní skotští Nazareth a Ken Hensley & Live Fire. „Rád bych zdůraznil, že Ozzy Osbourne, který vystoupí jako hvězda večera, zde zahajuje své evropské turné, což naší akci přidává na důležitosti,“ dodává hlavní pořadatel Vladimír Veselý z MV Cover s.r.o. A nepůjde jen o obyčejné festivalové vystoupení, jedná se o plnohodnotné koncerty všech vystupujících umělců ze zahraničí, což na české festivalové scéně nemá obdoby.

Korn, zdroj: www.ripfest.cz

Korn, zdroj: www.ripfest.cz

Akci na jedinečnosti přidává i přirozený amfiteátr, přímo na úpatí hory Říp, který sám o sobě hudebníkům nabízí výborné akustické podmínky. Krásná scenérie Podřipska zaujala i agenty a manažery vystupujících umělců z Velké Británie a USA, kteří umělce reprezentují. Respekt ke krásné přírodě kolem Řípu se rozhodli pořadatelé demonstrovat připojením k akci Čisté festivaly.

Vstupenky na festival je možné zakoupit jak v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim, tak v pobočkách cestovní kanceláře Čedok, Informačním Centru a ve Městské Knihovně v Roudnici nad Labem, kde již od května probíhá předprodej.

Pro snažší dopravu na festival z Prahy a okolí a zpět se organizátoři rozhodli připravit speciální autobusovou dopravu na akci a zpět s nástupním místem v Praze.

Nedočkaví fanoušci se rovněž mohou těšit na velké množství soutěží o volné vstupenky na domovských stránkách festivalu – www.ripfest.cz. Od 26.5. probíhá první soutěž, která má již od spuštění obrovský ohlas. Během dalších měsíců se můžete také těšit na připravované soutěže o nové CD Ozzyho Osbourna „SCREAM“ a nové album Korn „REMEMBER WHO YOU ARE“.

Více informací najdete na oficiálních stránkách www.ripfest.cz

Daniel Šácha

Daniel Šácha

Student Ekonomické Žurnalistiky na VŠB, věčný snílek, vášnivý čtenář, příležitostný filozof, milovník mangy, anime a fantasy. Byť je toho hodně a mnohem víc, všechny tyto položky spojují sny, fantazie a představivost, jelikož právě tyto pojmy patří mezi nejdůležitější aspekty lidské podstaty.

More Posts