Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Kapely zahrají pro dobrou věc

Skupina Navigators spolu hraje už od roku 2005. Je to skupina sympatických muzikantů v čele s rapperem Honzou Pospíšilem, který si říká OneTwo, zpěvačkou se sametovým hlasem Erikou Fečovou a českým „Stevie Wonderem” Martinem Svátkem. Hrají směsici funky stylu, soulu, jazzu a hip-hopu. Oni sami svůj styl pojmenovali “urban vibe”, ale škatulkování nemají příliš v lásce. Jejich spolukoncertující je albánsko-česká skupina HitFakers. Za vznikem formace stojí příběh o tom, jak se tři čeští kluci vydali do Albánie, aby zde se dvěma místními bratry založili kapelu. Tak vznikli HitFakers, kteří svým příjemným funky stylem roztancují každého. Přijďte oba vystupující podpořit do Lucerna Music Baru a vychutnejte si hudbu, která vás určitě pozitivně naladí! Klub Rock Café o den později nabídne alternativu v podobě smyčcového tria Inflagranti. Trojice mladých žen není na hudebním poli žádným nováčkem. Své elektronické úpravy klasických skladeb ukázaly už v mnoha  televizních pořadech jako bylo například udílení cen Týtý nebo charitativní večer Pomozte dětem. Nemají problém vyprodat O2 Arénu, ale dobře se budou cítit i na malém pódiu rockového klubu.

Pražská klubová noc

Pražská klubová noc

Loyca oproti triu vám asi nic moc neříká. Hrají od roku 2008 a jejich styl by se dal pojmenovat jako groovy rock s pořádnými kytarami a charakteristickým hlasem zpěvačky Dany Yousifové. Celkový zvuk vám možná připomene skupinu Guano Apes. Ve čtvrtek ale takový nářez nečekejte. Loyca v rámci klubové noci představí svůj unplugged koncert.

Revelation, kteří vystoupí poslední den klubové noci v Hard Rock Café, už mají za sebou několik úspěchů. Předskakovali kapele Support Lesbiens, získali druhé místo v celoroční hitparádě videoklipů hudební stanice Óčko TV a celé léto pilně jezdili po festivalech. Přesto se teprve teď chystají vydat svůj debut. Nechte se roztancovat příjemným pop-rockem a silným hlasem zpěvačky Nikolety Spalas. Spolu s Revelation můžete své boky rozvlnit za zvuků bubnů ve stylu samby. Barrel Battery totiž budou mít připravenou brazilskou smršť a pokud by se vám v pátek zachtělo méně muziky a více tance, pak jsou tu B.D.S. Academy. Ti v prostorách vinohradské taneční školy B.D.S. Academy nabídnou ochutnávku street dance, break dance a samozřejmě nebude chybět pořádný battle.

Program:

Středa 13.10. – Lucerna Music Bar: Navigators a HitFakers (vstupné: 150 Kč)
Čtvrtek 14.10. – Rock Café: INFLAGRANTI band a Loyca (vstupné 100 Kč)
Pátek 15.10. – Hard Rock Café: Revelation a Barrel Battery (vstupné: 100 Kč)
Pátek 15.10. – BDS Academy na Vinohradech: BDS Battle Zone (vstupné: 50 Kč)

Zvýhodněné vstupné na všechny tři večery: 250 Kč
Všechny koncerty začínají ve 20:00.
Vstupenky si můžete zarezervovat na stránkách sue-ryder.cz.

Všechny koncerty proběhnou bez nároku na honorář a výtěžek z akce půjde domovu Sue Ryder, který pomáhá především seniorům k prožití důstojného stáří.