Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Stingova dcera vydává desku

I přestože má Coco ve svém občanském průkazu ročník 1991, nebojí se ve svých písničkách rozebírat témata jako je korupce, virtuální svět nebo politika. Naštvání na svět ovládaného penězi vložila do singlu Caesar, který nazpívala spolu se zpěvačkou Robyn. Kdo by si ale myslel, že se Coco vydala ke švédské zpěvačce s prosbou o spolupráci, ten je na omylu. Robyn si poslechla demosnímek a sama se nabídla, že by mohla nazpívat do refrénu vokály. Tyto dvě dámy nespojuje jen tento song, ale také producent Klas. Coco se dokonce na svých stránkách přiznává, že když písničku s Klasem ve studiu nahrávali, byli hodně opilí.

Coco Summer, zdroj: Universal Music

Coco Summer, zdroj: Universal Music

Texty píše hlavě proto, aby vyjádřila, co jí zrovna trápí a co chce světu sdělit. i když si uvědomuje silné umělecké zázemí (její otec je britský zpěvák Sting a matka Trudie Styler je herečkou a producentkou), za svou hudbu se cítí plně zodpovědná a určitě nečeká, že jí rodiče umetou cestičku ke slávě. Děti slavných rodičů jsou často pod drobnohledem médií a jejich kariérní úspěch je mnohdy trnem v oku kritikům. To ale není příklad Coco.

Hudbou se živí od svých patnácti, ale kytaru poprvé držela v ruce ve čtyřech letech. V devíti letech už jí nedělalo problémy zahrát všechny písničky z alba Never Mind The Bollocks její oblíbené partičky Sex Pistols.

Materiál na desku The Constant shromaždovala poslední tři roky. Album obsahuje třináct tracků – na 12 z nich se podepsala jako autorka a jedenkrát sáhla do repertoáru Neila Younga a přetvořila jeden z jeho hitů ze 70. let.

Za sebe jen můžu říct, že jen víc takových nadějných zpěvaček, které nejdou v popových šlépějích Katy Perry.