Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Alicia Keys si počká, dokud nespatříme její úsměv

Alicia Keys, zdroj: aliciakeys.com

Americká skladatelka a zpěvačka, královna soulu, Alicia Keys zažívá jedno z nejšťastnějších období života. Podařilo se jí vyprodukovat celosvětový megahit s rapperem Jay-Zem „Empire State Of Mind“, který inspiroval mnoho jiných umělců (z těch povedených např. California Gurls Katy Perry, z těch méně Ostrava našeho Rudy a Martiny Pártlové) i obyčejných lidí. Její album Element of Freedom sklidilo úspěch a nedávno se zpěvačka vdala a porodila prvního syna Egypta.

Mohlo by se  tak zdát, že se bude Alicia chtít věnovat především rodině. Než tak ale učiní, potěší fanoušky vydáním šestého singlu ze zmíněného alba. Půjde o příjemnou klavírní skladbu „Wait Til You See My Smile“ která by měla vyjít 28. listopadu ve Velké Británii. Zpěvačka navíc oslovila přes 12 000 lidí, které požádala o vytvoření videoklipu. Z šesti nominovaných si pak vybere jedno jako oficiální klip k singlu.

Poslechněte si Wait Til You See My Smile:

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts