Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Noc plná hvězd zveřejnila headlinery

Pořadatelé již 19. ročníku rockového festivalu Noc plná hvězd, který se koná 24. -25. června 2011 na fotbalovém stadionu Třinec – Borek, tento týden potěšili fanoušky potvrzením opravdu exkluzivních hostů. Na festivalu letos vystoupí americká hvězda MR. BIG a to v původním složení Eric Martin, Paul Gilbert, Billy Sheehan a Pat Torpey. Skupina vznikla v roce 1988 a má za sebou spoustu hitů jako „To Be With You“ nebo „Wild World„, které zná snad každý. Muzikanti se dali znovu dohromady v roce 2009 a nyní kapela vydává nové album s názvem „What if…“, jež přichází na evropský trh 21. ledna 2011. Vy si jejich živé podání můžete vychutnat právě už začátkem léta na festivalu NPH.

PRO-PAIN (Zdroj: www.nocplnahvezd.cz)

PRO-PAIN (Zdroj: www.nocplnahvezd.cz)

Dalším velkým headlinerem bude rovněž americká kapela PRO-PAIN. Dobrou zprávou je, že se bude jednat o její speciální vystoupení, kdy budou Pro-Pain po sedmnácti letech hrát celou desku „Foul Taste Of Freedom„, které je jejich nejslavnější album obsahující všechny hity této skupiny. Kapela na festivalu společně s fanoušky oslaví dvacáté výročí své existence. Nové DVD Pro-Pain vyjde už v dubnu 2011.

Noc plná hvězd jako vždy nabídne širokou paletu kvalitních českých kapel. Těšit se můžete na skvělou Dogu, Rybičky 48, mladíky z Mandrage, Alkehol, Debustrol a mnoho dalších. Seznam potvrzených kapel se bude dále naplňovat, určitě si každý najde to své.

Vstupenky můžete zakoupit přes internet nebo v obvyklých předprodejích. Aktuální cena je 500,-.

Více Informací o celém festivalu naleznete na www.nocplnahvezd.cz

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts