bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

V první linii Sonisphere fest!

 

Letiště Milovice se zdá být trochu z ruky, ne? Tak nejspíše tuto větu si řekli i pořadatelé festivalu, jelikož se akce přesune do srdce našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Ano! Výstaviště v Praze Holešovicích se letos stane svědkem této akce mezinárodní úrovně!

A je se opravdu na co těšit, neboť v první linii rockové armády nestojí nikdo menší, než Iron Maiden. Nebude to koncert ledajaký, protože fanoušky čeká nálož jejich celého heavy metalového setu. Chybět nebude ani palba světoznámé kapely Korn, která nedávno vydala svou výběrovku. A pozadu jistě nezůstanou ani seveřané In Flames a samozřejmě hororová atmosféra v podání Misfits. Ještě nejste rozhodnutí? A co když řeknu Mastodoon, Kreator a Cavalera Conspiracy? Jednoduše letos se Sonisphere fest opravdu vyznamenal.

Ba co více, organizátoři asi opravdu milují fanoušky festivalu a udělají pro ně první poslední, jelikož vyslali do oběhu speciální vstupenky jen za 849 Kč, které platí od 19:00. Takže pokud se chystáte jen na jednu z hlavních kapel, tak není co řešit. K zakoupení jsou také lístky do tzv. Golden circle v bezprostřední blízkosti kapel, a sice za 1749 Kč a třešničkou na dortu jsou lístky na Sonisphere fest do Velké Británie, kde taktéž vystoupí hvězdy světového formátu jako jsou Limp Bizkit, Slipknot, Motorhead a další.

Asi už není moc co dodávat. Snad jen, že vstupenky na tuto akci lze zakoupit předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art, Eventim a ve všech obvyklých předprodejích.

Více informací najdete na http://cz.sonispherefestivals.com

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook