Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Baroko, baroko… jaké je asi baroko?!

 

Tato doba, plná protikladů v životě i v umění, se stala múzou Pražským barokním slavnostem, jejichž první ročník se bude konat v Ledeburské zahradě, součásti komplexu Palácových zahrad pod Pražským hradem. Všechny večery od poloviny června až do začátku října budou v těchto prostorách zasvěceny jen a pouze barokní hudbě, konkrétně operám, v podání čtyř seskupení specializujících se na interpretaci dobové hudby. Mezi díly, která jsou na programu, je třeba zdůraznit světovou premiéru opery L’ Unione della Pace, e di Marte (Spojení míru s Martem) od proslulého skladatele Antonia Vivaldiho.

Ledeburská zahrada (Foto: Martin Homola)

Ledeburská zahrada (Foto: Martin Homola)

Vstupenky v různých cenových kategoriích můžete zakoupit již nyní, a to jak osobně na některém z předprodejních míst, či on-line prostřednictvím portálu Ticketstream. Příjemným překvapením, jež pro Vás pořadatelé připravili, je platnost vstupenky i jako celodenní propustky do Palácových zahrad pod Pražských hradem.

Staňte se součástí tohoto unikátního projektu již letos, při jeho premiéře, ať pak můžete svým známým vyprávět, že právě Vy jste psali jeho historii.

Více informací o festivalu a jeho průběhu naleznete na www.prazskebaroknislavnosti.cz.

Katka Bartošová

Studentka cestovního ruchu na VŠE v Praze. Vyznačuje se velkou upovídaností a úsměvem. Miluje sport - tančí, plave, hraje fotbal, basket, jezdí na in-linech. Zajímá se o kulturu. Ráda poznává nové lidi a místa.

More Posts