Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

A Banquet představují nový klip k songu „Gold Frames“

 

Jarní turné Let‘s Break The Monotony se blíží rychlým krokem ke konci. Poslední data, na kterých můžeme tuto partičku vidět budou 30. 6. v Rock Café a hned na to 1. 7. v Chrudimi na festivalu Yanderov.

A pokud váháte, tak se rychle rozhodnětě, protože o kvalitní akci zde nemůže být pochyb. Co více, v repertoáru můžeme slyšet nový singl „Magic Eyes of May“, který dali kluci volně ke stáhnutí jak na facebook profilu facebook.com/abanquet, tak i na oficiálních stránkách kapely www.a-banquet.com.

Nedávno taktéž publikovali svůj, již druhý v pořadí, videoklip k písni „Gold Frames“, natočený ve spolupráci s Marianem Sickem.

„Po koncertě  v Bratislavě nám Marian napsal, jestli bychom nechtěli ‚spraviť klip‘ ke Gold Frames,  v rozdílném duchu od Freeze. Protože se nám Marianovy fotky i videa líbí, dohodli jsme se a už za týden natáčeli po koncertě v Novém Mestě materiál. Všechno se zvládlo asi za tři hodiny a my vyráželi na další zastávku turné do Košic,“ kometuje spolupráci Mathieu von A Banquet.

A jakpak se to klukům povedlo, to posuďte sami.

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook