Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Naruto jde do tisku

 

Práce finišují a manga Naruto už je prakticky jednou nohou v tiskárnách. Oproti původnímu plánu se sice vydání o měsíc posunulo, čekání ale určitě bude stát za to.

Abyste měli představu, co to obnášelo a jak se na tom David Horák vyřádil, tak tady je několik obrázků, zachycených v původním znění a poté po úpravě. A až si je prohlédnete, tak si představte, že takhle se musel překreslovat každý druhý obrázek. Bylo na tom šílená práce… a David teď bude mít pár dní na odpočinek u Garfielda, než mu přistane na stole překlad druhého dílu a všechno to začne nanovo.

www.crew.cz

Naruto

Oficiální křest proběhne na blížícím se brněnském Adviku. Potom už nezbývá než připravenou várku co nejrychleji rozvézt po republice, aby mohli fandové série podniknout svůj připravovaný útok na knihkupectví.

Pokud se neobjeví nějaký problém, tak by měl být na pražských krámech už v pondělí 25. 7. odpoledne, v Brně ve středu a u Ostravy o den později. Na Slovensko by měl dorazit také tak během středy. A na DTP odešel překlad druhého dílu a začíná se na něm pilně pracovat!

Z prvních obrázků je vidět, že si na tomto díle dali v Crew dost záležet. Už aby se nám dostal Naruto do rukou. Více najdete v novince na www.crew.cz.

 

Daniel Šácha

Daniel Šácha

Potulný pisálek a nadšený japanofil. A nejlépe obojí dohromady.

More Posts