Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Předvánoční nadílka klipů od A Banquet a Starých Pušek

Řeč je tady o kapelách A Banquet a Staré Pušky. S oběma dělala LaCultura rozhovor a obě se rozhodly předvánoční stres zmenšit náladou svého klipu.

Jako první se podíváme na A Banquet, kteří se ve zdraví a v pořádku vrátili z Chicaga, kde pracovali na svém albu společně se Stevem Albinim. Na to, jak bude vypadat onen konečný výtvor, si však musíme ještě chvilku počkat. Nicméně pro nedočkavce, a vlastně i pro dočkavce, vyslali předzvěst v podobě videoklipu k pilotnímu singlu „Lost in Your Shades“.

„Tohle video jsme chtěli udělat o dost jinak než předchozí. Jednak jsme scénář napsali my s Michaelem a potom i tým, který se na videu podílí, není příliš rozsáhlý, ale o to větší měrou drží pohromadě. Obsah samotného videa si ale zatím necháme jako překvapení“, řekl zpěvák Mathieu v nedávném rozhovoru pro LaCulturu.

A ono překvapení už jen čeká na své rozbalení. A jak se to tentokrát klukům povedlo? No posuďte sami!

Jako druhá kapelka, která nás potěšila svým videem, jsou už zmiňované Staré Pušky. Kluci už jsou nejspíše duchem pod vánočním stromečkem a rozbalují dárky.. nebo by si alespoň ty dárky rozbalovat přáli, jak z klipu vyplývá. Jedná se totiž veskrze o vánoční song, který kluci vzali opravdu s recesí. Ale dost už povídání. Tady očekávaný klip od Pušek „Letos nic nečekej“ a s ním i přání šťastných a veselých Vánoc!

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook