Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Virtuální svět her

PC hry existují od vzniku prvních počítačů, ale největší rozmach u nás začaly zaznamenávat zhruba před 15 lety. Poskytují nám nepřeberné množství zábavy, napětí a někdy nám dokážou také pořádně zvednout adrenalin. Nejenže jsou zdrojem zábavy, ale také rozvíjí motorické schopnosti, rychlost reakce a vyvíjí představivost.

Díky rozmanitosti herních žánrů si každý přijde na to své. Je libo sport, strategii nebo usednout do kokpitu letadla v povedeném simulátoru? Nic není problém. Počítačové hry se oproti dřívějšku dají sehnat opravdu lehce. Existuje mnoho kvalitních e-shopů s hrami. Jedním z nich je Herní ráj, který vám nabízí nejlepší hry, které herní průmysl vyprodukoval. Z pohodlí domova si tak stačí objednat gamesu a do pár dnů hrajete.

Představíme si tedy pár her, u kterých stojí za to propařit nějakou tu noc. Začneme u herních konzolí. Xbox hry stejně jako PS3 hry se těší veliké oblibě. Doporučuji vyzkoušet Battlefield 3. Ponoříte se do válečné atmosféry jako ještě nikdy předtím. Adrenalin vám rozproudí bojové akce a nebezpečí, které číhá za každým rohem.

Stejně tak vás dostane hra WWE Smackdown vs Raw 2012. Obdobně jako Rocky Balboa v boxerském ringu se ocitnete jako bojovník zápasící o legendární wrestlingový titul. Údery jsou přímo smrtící a každým vítězstvím jste o krok blíže stát se šampionem.

Dost bylo nervydrásajících bojů a vysilující akce, proto si dáme pořádný relax u oddychových počítačových her, kde si třeba můžete splnit své dětské sny. Chtěli jste jako malí být popelářem, řidičem autobusu nebo zemědělcem? Vůbec to není problém, za pár korun se můžete ponořit do pohodové atmosféry některého ze zmíněných simulátorů a aspoň virtuálně si vyzkoušet vaše vysněné povolání. S podobnými hrami se doslova roztrhl pytel, obzvlášť zemědělské hry jsou velmi žádané a pravidelně aktualizované. Zástupkyně ženského pohlaví naopak ocení hru The Sims v nespočetných mutacích, které stále přitahují obrovské množství hráčů.

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts