Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Život je změna, změna je NiceLand

NiceLand

Koncert na rozloučenou se „starým“ složením kapely proběhne 29. února. „Datum vyšlo pěkně, po čtyřech letech v této sestavě si opět na přechodný rok zahrajeme naposledy společně,“ usmívá se frontman Michal Motyčka, který chce kapelu spolu s baskytaristou Přemkem Černíkem rozšířit ještě o klavíristu. Už na podzim by se tak mohla objevit nová deska. I oba odcházející členové chtějí pracovat dál, a to na veřejných projektech.

Jako host vystoupí na koncertě skupina Rara Avis, která po úspěchu debutní desky The Portrait připravuje na jaro nové album. Rara Avis hráli s Niceland už několikrát, např. loni měli společný koncert k 8. březnu (MDŽ), který se odehrál v Lucerna Music Baru.

V současnosti můžete vidět také nový videoklip NiceLand – I Won´t Give In, který získal v hudební anketě Žebřík 2010 druhé místo. „Stejně jako sen je i videoklip velmi obrazově roztříštěný, vše se proplétá,“ dodává americká režisérka Niko Sonnberger, která do něj obsadila modelku Lauren Wk, známou zejména z klipů Marilyna Mansona a u nás také ze stránek časopisu Maxim.

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts