bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

GTFCKD DJs Marathon poslední den v březnu!

Po úspěšném Djs Marathonu, který se konal loni v září na holešovickém Výstavišti, se pořadatelé rozhodli udělat pokračování a celou akci ještě rozšířit. Tentokrát se můžete těšit na tři nezávislá pódia s plejádou více jak 40ti českých i zahraničních djs. A opět v hodinových setech. Celá akce bude trvat více jak 16 hodin. Začátek je naplánován na 16:00 a poslední tóny zazní kolem 08:30 ráno.

GTFCKD - DJs Marathon

Na hlavní GTFCKD main stage se vystřídají hosté jako uznávaný dj a producent Tomas Haverlik ze sousedního Slovenska, Brian aka Kid Diesel, Michael C, Bon Finix s Tripmainem, Jakub Mildner s kolegou Pietrem, rezident těchto akcí dj Ketan, Kifli, Michael J, K.Sandra, slovenské sourozenecké duo Aniko Tomowitch a Tomin Tomovic, Revis s Pete Walkem a další skvělí hosté.

Dj Lucas Hulan, který bude na akci prezentovat svou NIGHTPHUNK stage zaručuje zábavu s hosty jako jsou např. Dj Schwa, Pat Heart (Fr), Subgate, mladičký Ezwell, Petr K, Vasquez, Face aka Myclick, Tokátko a mnoha hosty z Ruska a Běloruska.

Techno budou reprezentovat djs vystupující na TECHNO BEATY stage. Zde si organizátoři, této pravidelné akce v Pekelným baru, pozvali např. Clara Bailar, Pavel Krejdl, Callbee, Pavel Faktor, Lukasch, Chud a mnoho dalších.

Vstupné bylo stanoveno na 99,- Kč a vstupenky budou k zakoupení pouze na místě. V prostoru atomového krytu budou pro návštěvníky přichystány již zmíněné 3 hudební podia, šatna, speciální Food Bar, 3 klasické bary, 3 únikové východy + jeden standardní vchod a východ, speciální projekce a videomaping na GTFCKD stagei v režii italského Vj Luper @ Kinocirkus, sexy hostesky, nekuřácká odpočinková Lounge room a mnoho dalšího.

Více na gtfckd.cz

31.3.2012 již od 16 hodin – DJs Marathon.

TZ