Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Richard Müller chce mít Klid, Mír a Pokoru

Richard Müller, zdroj: (c) Universal Music / Peter Frolo

Obrazovou podobu dostala skladba „Klid, mír a pokora“ z aktuálního alba „Ešte“. „Táto pieseň je pre mňa veľmi výnimočná, je o niečom viac ako len o láske.  Je jedna z najkrajších, aké spievam… Je to dlhý príbeh, text vznikol pred 10-mi rokmi. Hudbu zložil český autor Xindl X. Klid, mír a pokora sú méty, ktoré sa nám len ťažko podarí dosiahnuť,“ vysvětluje Richard Müller.

Skladbu nazpíval Richard Müller se zpěvačkou Terezou Kerndlovou, oba se při natáčení dokonce ocitli ve zpovědnici. „Richardova nabídka na společný duet mě velmi potešila. Působí velmi sympaticky, je to charizmatický zpěvák. Naše společná skladba je velmi emotivní. Text i melodie jsou podle mne dokonalé,“ vyznala se Tereza ke svému vztahu k Richardu Müllerovi.

„Pôvodne to bol duet pre Ivu Bittovú a mňa. Do skladby som si predstavoval čistý, anjelský hlas. Terezu som raz počul spievať ešte so skupinou Black Milk. A zistil som, že má ideálny hlas a výsledok sa preto podaril tak, ako som si predstavoval,“ doplňuje Richard Müller.

Hotový klip se objeví už 2. dubna. Pokud si chcete Richarda vychutnat živě, můžete vyrazit na některý z blížících se koncertů probíhajícího Potichu tour 2.

Nejbližší koncerty:

30.3. Hradec Králové – Kongresové centrum Aldis
11.4. Tábor – Hotel Palcát
12.4. Kolín – Městský společenský dům
13.4. Olomouc – Regionální centrum
14.4. Ostrava – DK
15.4. Pardubice – Východočeské divadlo

TZ