Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

B Side Band v čele s Vojtou Dykem míří na Ostravu

 

Formace B Side band spatřila světlo světa teprve v roce 2006, avšak od té doby patří mezi špičky. Brněnskou kapelu dal tehdy dohromady Josef Buchta s nápadem utvořit těleso ve stylu orchestru Gustava Broma. Už z toho je patrné, že půjde o směsici profesionálních hudebníků. Kapelu obklopují mnohé žánry, z kterých členové pocházejí a které hrají, takže není divu, že se za krátký čas dostali na výsluní jako nadžánrový bigband. Co více, který si za sólisty půjčuje různorodé umělce. Do dnešní dnů se s nimi na společném jevišti vystřídala jména jako Dan Bárta, Tereza Černochová, Matěj Ruppert, Roman Dragoun, Martin Chodúr a další.

Pro tentokrát převzal štafetu sólisty Vojta Dyk, zpěvák další známé kapely Nightwork. Kdo viděl tyto kluky někdy na živo, tak jistě ví, že může očekávat vše, jenom ne nudu. A s Vojtou v čele B Side Bandu tomu nebude jinak. Ale nečekejte nic ve stylu Nightwork, naopak! Scénář bude úplně jiný! Uslyšíme covery různých světových hitů například od Nirvany, Beatles či R.E.M. A to vše podtrhnuté angažmá skupiny B Side Band.

B Side Band, zdroj: www.bsideband.cz

Že ještě váháte? Tak to si rychle pospěšte, protože nezbývá moc času. Vstupenky, již tradičně, lze zakoupit v sítích Ticketpro nebo Ticketstream. Pokud jste z města, tak jsou k dostání také v různých kamenných obchodech, nebo rovnou v Kulturním domě města Ostravy.  Cena vstupného se pohybuje, podle místa, v rozmezí 390 až 590 Kč. Celou akci zastřešuje Bujo Art Production.

 

Koncertní šňůra B Side Bandu s Vojtou Dykem:

01. 04. 2012 – Městské divadlo Zlín
04. 04. 2012 – Janáčkovo divadlo Brno
19. 04. 2012 – Dům kultury města Ostravy
16. 05. 2012 – Divadlo La Fabrika Praha
17. 05. 2012 – Divadlo La Fabrika Praha

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook