bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Nová deska Maroon 5? Rap, pop a spousta tajemných hostů

 

Přesně 25. června vydají několikanásobní držitelé Grammy novou desku s názvem Overexposed, která ve své základní verzi obsahuje 12 písní. Fanoušci, kteří se rozhodnou zainvestovat do verze deluxe získají navíc další tři nové písně a dva remixy. Kromě členů kapely vystoupí na desce i několik hostů, jejich jména jsou ale zatím pomyslným sladkým tajemstvím. Jediným známým hostem je tak rapper Wiz Khalifa, kterého uslyšíme v pilotním singlu Payphone.

Doposud nejpopovější album Maroon 5 vychází pod hlavičkou Universal Music a jeho producenty se stali Max Martin (který spolupracuje také s Katy Perry, Pink nebo Kelly Clarkson),  rapper Benny Blanc a Ryan Tedder (frontman kapely One Republic). „Už se nemůžeme dočkat, až naši fanoušci nové písně uslyší a my se zase vydáme do celého světa, abychom jim nové písně zahráli naživo,“ dodává k nové desce frontman Adam Levine.

Pokud byste to přece jen nemohli vydržet do 25. června, můžete si nové album v digitální podobě koupit už teď na oficiálních stránkách kapely www.maroon5.com.

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts