bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Festival HOUKÁNÍ zveřejňuje první jména

 

Do role pořadatelů se opět postavili členové domácí kapely Civilní obrana, kteří i letos připravili bohatý a zajímavý program . Headlinery festivalu jsou pražští Skyline. Společně s nimi vystoupí šumperští O5&Radeček, kteří právě pracují na své páté desce, punková stálice Jaksi Taksi představí svůj nový počin Signál a svou novinku BOX do Vrdů přivezou i Ready Kirken. Až z Německa přijedou na festival punk-rockoví First Class Ticket – a prozatím poslední zveřejněnou kapelou je Šatlava, ta předvede jako vždy chytlavý pop-rock.

Festival Houkání si pro letošní ročník poprvé připravil druhou stage, kde vás bude bavit půltuctu skvělých Dj’s (KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY). To ovšem nejsou jediné novinky, které pořadatelé připravili. V areálu bude možnost Wi-Fi připojení nebo budou zajišťěny svozy z větších měst. Už samozřejmostí je stanové městečko, a to ZDARMA!

Lístky je možné zakoupit v předprodeji od 10. 7. za 200 Kč, a to prvních 200 kusů, můžete pořídit v kamenných obchodech uvedených na www.houkani.cz nebo objednávat na emailu festivalhoukani@seznam.cz, vstupenky vám tak dorazí až domů, do poštovní schránky.

TZ