bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Imagination Festival udeří na Českou Republiku už v říjnu!

Křižíkovy pavilony pražského Výstaviště nabídnou dvě stage, z nichž první – Imagination Stage, se zaměří prioritně na všechny žánry drum and bassu. Hostit bude více jak 7 velkých zahraničních jmen a najdete ji v pavilonu B. Druhá – Devastator Stage, se stane útočištěm pro milovníky temné strany drum and bassu, vycházející z jarního konceptu Therapy Sessions a dále mainstream hardcore techna, crossbreedu a frenchcoru. V rámci Devastator Stage se poprvé v České Republice objeví celosvětově známý projekt Art Of Fighters z celku Hardcore Italia. Devastator Stage bude hostit více jak 6 zahraničních projektů a najdete ji v pavilonu C pražského Výstaviště.

Na Imagination Stagi byli prozatím představeni dva headlineři. Jedním z nich je Technicolour, který se umístil za Camo & Krooked v anketě Czech Drum And Bass Awards a nechal tak za sebou hvězdy ala High Contrast či Netsky. Druhým je pak Novozélandské duo The Upbeats, známé především svými kolaboracemi s giganty jako Noisia nebo Phace.

Devastator Stage představila jeden z největších hardcorových projektů současnosti. Jsou jím Art Of Fighters, kteří hostili pódia obřích zahraničních festivalů, např. Defqon.1, Emporium, Masters Of Hardcore a mnoha dalších. Zároveň pak vytvořili v posledních dvou letech hymny legendárních akcí typu Dominator či Thunderdome. Druhým ze zveřejněných headlinerů je u nás již velmi dobře známý projekt Katharsys, známý kolaboracemi se jmény jako DJ Hidden, Donny, Counterstrike či domácím Forbidden Society.

Tolik od nás úvodu. Pro další aktuality a podrobnější informace o festivalu sledujte web www.imaginationfestival.cz.

TZ