bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

The Crimson Ghosts zahráli na soukromé párty covery Misfits

Už když mi přišla pozvánka na tuto párty, tak prakticky nebylo co rozmýšlet. Parta řezníků, které kdybyste potkali na ulici, tak vás nejspíše trefí šlak, vás zve na soukromou párty, to přece nejde odmítnout! A že to stálo za to. Od prvního okamžiku šlo poznat, že se jedná opravdu o vystoupení pro přátelé a známé, kterým chtěli dát něco jiného než to, co si můžou poslechnout na jejich klasických koncertech. Na začátku atmosféru pořádně nakopli vlastními songy, ale pak na řadu nastoupily covery kapely Misfits, na kterých The Crimson Ghosts prakticky začínali. Co na to říct, snad že po těch Vladových vokálech se může jít Jerry Only z Misfits s celým svým „zpěvem“ zahrabat. Lidé se bavili, Crimsons se bavili a Vikk z Velbloudu to tam pěkně rozjel. Jednoduše to byla jízda od začátku až do konce. Víno, pivo a další opojné nápoje tekly proudem a kluci po koncertě pařili až do čtyř do rána. Dvěma slovy neskutečná párty.

The Crimson Ghosts na Mighty Sounds, foto Eva Peterková

Druhý den se v poledních hodinách odjíždělo směr Tábor na festival Mighty Sounds. Odbila sedmá hodina večerní a přes stage se prohnaly typické The Crimson Ghosts mrtvoly, které byste den předtím jen těžko hledali.  Set byl naaranžovaný do rychlejší tónů, takže nezazněl žádný pomalý song, ale zato všechny pecky nejnovějšího alba. První řada vřela a zbytek tuhle show asi nečekal, protože na ně koukal jako tele na vrata a nevěřil svým vlastním očím. Ovšem příchozí zůstali nemě stát až do konce, protože od Crimsons se není jen tak lehké odlepit. Už jen kvůli té image a samozřejmě Vladovým neskutečným vokálům.

Dvoudenní jízda s Crimson Ghosts skončila a mě nezbylo nic jiného, než jen vzpomínat na opravdu vydařené koncerty. Poznat kluky i z té druhé, normální stránky bylo zajímavé a tančit s nimi na šlágry osmdesátých let ještě zajímavější. Co dodat? Snad jen doufat, že se u nás co nejdříve znova ukážou.

Rozhovor s the Crimson Ghost je možné přečíst zde: Horrorpunkoví The Crimson Ghosts se představují českému publiku.

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook