bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Zpěvák kapely The Horrors otevírá svou výstavu

 

Máte rádi umění? A co takhle se podívat na výstavu jednoho slavného zpěváka? Faris Badwan, leader jedné z nejpopulárnějších kapel Británie – The Horrors a taktéž vedlejšího projektu Cats Eyes, je nejspíše dost multifunkční člověk. Kromě zpěvu a dalších dovedností spojených s hudbou, není vedle ani co se týče umění.

To, že jsou The Horrors jednou z nejlépe kritiky hodnocených kapel současnosti, není asi žádná novinka. Minulý rok se kluci objevili i na známém českém festivalu Colours of Ostrava (rozhovor z Colours si můžete přečíst zde) a letos u našich sousedů na Pohodě. Ovšem nejzajímavější novinkou okolo těchto floutků je otevření vlastní výstavy zpěváka Farise Badwana.

Faris zdědil kromě hudebního talentu také ten výtvarný, který můžeme v dnech 18. – 30. září vidět v londýnské The Strand Gallery. Objeví se zde vesměs Farisovy nejrůznější kresby a soukromé skicy, a to jak ze starších ještě školních let strávených na St Martin’s College of Art and Design, tak i z novějších dnů. Celá výstava ponese název Creatures in Colour.

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook