bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Kapela The View míří do Prahy!

 

Své první debutové EP kluci vydali u nezávislého skotského labelu Two Thumbs. Ve studiu zaujali Peta Dohertyho a nejen jeho. Podpořili je například kapely Primal Scream, Babyshambles a The Undertones. Ovšem právě kapela Babyshambles si je vybrala v rámci turné jako předkapelu, což byla trefa do černého. Od té doby začínají The View být v povědomí nejen britského, ale i skotského publika. Ještě v roce 2006 začínají nahrávat svou první desku s názvem Hats Off to the Buskers, kterou vydávají v lednu roku 2007. Album má hned raketový start a dostává se do žebříčku prestižní hitparády UK Album Chart.

Další album s názvem Which Bitch? Mělo rovněž stejný úspěch,což se předposlednímu bohužel nepovedlo. Právě letos kapela The View vydala již své čtvrté debutové album s názvem Cheeky for A Reason, které jim v Liverpoolu produkoval Mike Crossey (Arctic Monkeys, Foals).

The View vystoupí v rámci svého evropského turné 18. září v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 250,- Kč + poplatky budou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal či v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 350,- Kč.