bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Levellers do Prahy přijedou bez kytaristy!

 

Letos si tu „smůlu“ opravdu vybrali. Jarní turné po Evropě zkomplikovala operace ruky houslity Jona a celé turné bylo zrušeno. Na začátek festivalové sezóny si alespoň přizvali houslistu Bena Palleyho, aby o ni úplně nepřišli. Na podzimním turné po Evropě bude ale tentokrát chybět multiinstrumentalista Simon se svým podmanivým hlasem:

„Velmi se těšíme na akustické turné a do Evropy, velmi nás ale mrzí, že Simon nemůže jet s námi. Musí se nějaký čas postarat o člena své rodiny a tak jsou všechny naše myšlenky s ním.

S požehnáním Simona se vydáme do Evropy s novým hudebníkem a možná s námi zahraje i v listopadu. Show ale musí pokračovat. Doufám, že se s Vámi uvidíme na cestách po Evropě.“

Toť oficiální prohlášení kapely. Kdo je oním tajemným hudebníkem se stále oficiálně neví. Fanoušci tipují od Dana Donnellyho k Sethu Lakemanovi nebo k někomu z kapely The Last Republic. Předposlední festivalový set v Looe sice odehrál Simon ale jak mi sdělila kamarádka Nett, po celý koncert se nemělo tančit. Následující koncert už Simon nehrál. Místo něj nastoupil hudebník jménem Jonathan Mark Owen.

Thomas White, zdroj : oficiální facebook interpreta

Ovšem Facebook nakonec odhalí všechno. Takže oním tajemným hudebníkem je mladý Thomas White, který s nimi jel už při turné v roce 2010 a namixoval skupině třeba dosud nevydanou písničku „Family“. Simon ale přesto bude během tour hodně chybět, protože právě on zpívá většinu nejcitovějších písniček. Koncert v Praze se neúprosně blíží, již 11. října od 19:00 v Paláci Akropolis. Cena vstupenky je 520 Kč v pokladně Paláce Akropolis, 560 Kč v předprodejní síti Eventim a 580 Kč v den koncertu. My tam budeme taky a následně Vám představíme koncert v ucelené reportáži společně s koncertem z Vídně (Arena) a Budapeště (A38 ship).

Lucie Borecká

Lucie Borecká

Vznikla jsem z ničeho... nebudu se pokoušet narvat sem dvacet let života. Někdy smutných, jindy veselých.. Jsem jaká jsem. Kdysi dávno jsem se vzhlídla ve světě festivalů a koncertů a tam jsem taky nejspokojenější. Hudba mě provází celým mým životem. S ní jsem se narodila.. s ní i umřu.. a mám jednu velkou závislost... Levellers... a teď vlastně moji dceru Jasmínu

More Posts - Website