Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Wednesday 13 hodlá v Praze strašit a ničit

 Hlavní foto je z oficiálního facebooku interpreta

4. listopadu bude Praha svědkem dostaveníčka slavného amerického zpěváka známého spíše pod jménem Wednesday 13, které nese i stejnojmenná partička okolo tohoto pána. Naposledy jsme mohli v Praze vidět tyto bouřliváky v roce 2008 a musíme přisvědčit, že to stálo za to. Jaký bude letošní koncert?

Zpěvák Joseph Poole je známý hned několika kapelami, nicméně do většího povědomí se dostal, když pod jeho křídly vznikla podivná skupina, která si říkala Frankenstein Drag Queens from Planet 13. Jeho boom však nastal, když se později ukázal jako zpěvák ve veleznámé skupině Murderdolls po boku Joeyho Jordisona a dalších známých osobností. K nám letos přijíždí se svými kumpány jako Wednesday 13. V Praze jsme tyto klučiny mohli vidět hned několikrát, avšak naposledy v roce 2008 ve známém klubu Rock Café.

Zdroj: oficiální facebook interpreta

Minulý rok spatřilo světlo světa Wednesdayho již čvrté studiové album jménem Calling All Corpses. Touto morbidně veselou deskou dobyl už americké publikum na turné „Something Wicked This Way Comes“ a teď se chystá i na zbytek světa. Nejnovější turné má příhodný název „Wednesday 13 Spook and Destroy World Tour“  a kromě Evropy se ukáže například v Austrálii. Od října ho tak můžeme vidět na našem kontinentě vymetat zdejší známé kluby. Nová show je okořeněna nejrůznějšími kostými a dalšími překvapeními, které neminou ani Prahu a jak sám název napovídá, nejspíše zde nenechá kámen na kameni.

V Praze se však ukáže už 4. listopadu v klubu Nová Chimelnice. Původním místem konání měl být klub Hoodoo, ovšem z technických důvodů musel být koncert přesunut. Cena vstupenek se prozatím pohybuje na částce 500 Kč. Z dalších blízkých zastávek ho můžeme vidět například 6. 11. v Bratislavě či 7. 11. ve Vídni.

 

 

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook