bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Katarína Knechtová vystoupí jako host skupiny The Cranberries

Katarína Knechtová  se proslavila na Slovensku jako zpěvačka, textařka, skladatelka a muzikantka. Začínala se skupinou IMT Smile, ta působila i jako předkapela skupině Olympic. Od roku 1997 do roku 2008 vystupovala se skupinou PEHA. Kapela PEHA získává na Slovenku mnoho fanoušků a uznání. V roce 2004 se stává známou i v České republice, když koncertuje s kapelou Chinaski. V roce 2008 se vydává Katarína na sólovou dráhu. Vydává album „Zodiak“. Tento rok vyšlo nové album „Tajomstvá“.

Katarína se setkává ve své kariéře i s velkými hudebními jmény, jako je Christian Eigner (světoznámý uznávaný producent a koncertní bubeník legendárních Depeche Mode) či britský producent „Head“.

Tato zpěvačka má za sebou několik hitů, například „Spomaľ“, „Muoj Bože“, „Za tebou“, „Zmier svetlo s tmou“ a „To musí byť len láskou“.

The Cranberries je slavná irská čtyřčlenná skupina. Tahounem kapely je zpěvačka Dolores O’Riodan. The Cranberries jsou velice populární, vydali několik milionů desek, vystupovali po celém světě a účastnili se různých prestižních talkshow. Mnohokrát se umístili na nejvyšších příčkách hitparád. Mezi slavné hity můžeme zařadit „Zombie“, „Linger“ nebo „Dream“. Poslechnout si jej můžete zde: Zombie, Linger, Dream. Po několikaleté pauze se opět objevili na scéně.

„Vždy jsem měl tušení, že vydáme další album,“ říká Noel Hogan (kytarista Cranberries). „Před lety jsme se domluvili, že potřebujeme nějaký čas na odpočinek. A nyní je skvělé být zpět!“

Nová éra kapely začala v roce 2010, kdy začali vystupovat, a koncerty byly beznadějně vyprodány. V roce 2012 vydali po delší době nové album s názvem „Roses“. Po vydání alba se rozhodli, v původní sestavě, koncertovat. V rámci světového turné je můžeme vidět také v Praze.

Společně tuto irskou skupinu The Cranberries a Katarínu Knechtovou uvidíme 30. listopadu 2012 v Tipsport aréně v Praze. Již spolu měli koncert v Bratislavě a takhle jej popsala Katarína Knechtová: „Před koncertem jsem měla opravdu velkou trému. Vůbec jsem neuměla odhadnout, jak bude tak velká masa lidí reagovat. Byl to zvláštní pocit vystupovat před světovou hudební ikonou a ještě ke všemu skupinou, která mne provázela životem… To vzrušení bylo obrovské. Byla tam dobrá energie, s mojí kapelou jsme si to fakt užili. O to víc se těším do Prahy, kde si to ještě jednou zopakuji.“

Proto si ani vy nenechte ujít pražský koncert. Máte možnost vidět a užít si osobně The Cranberries i Katarínu Knechtovou.

Cena vstupenek se pohybuje od 790 Kč do 1590 Kč.