bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Klub NoD Roxy nabídne originální Showroom

Soubor ConfiDANCE tvoří 7 tanečnic, které se poprvé setkaly ve skupině Junior Domino Dance Company. Showroom vytvořily společně s taneční choreografkou Věrou Ondrašíkovou. Kostýmy Kristýna Javůrková navrhla metodou postupného vrstvení materiálu.  Šaty z  organické bavlny pak díky tanečnímu pohybu lépe vyniknou. Intimní atmosféru večera navodí malé lampičky z internetového obchodu Nanovo Shop, jež v kontrastu silných jevištních světel dají představení jedinečné kouzlo.

Showroom není prvním dílem, který ConfiDance s Kristýnou Javůrkovou zrealizovaly. Naposledy tanečnice předvedly modely v pražském klubu MeetFactory, kde probíhala charitativní akce FashionAid, jejímž cílem byla pomoc gambijským dětem. Je jasné, že o netradičním tandemu neslyšíme naposled.

Více informací najdete na stránkách klubu NodRoxy nebo přímo na odkazu: nod.roxy.cz/program?id=377

Vstupné:  120,- Kč / Afterparty vstup zdarma

 

Kristýna Javůrková

Kristýna Javůrková se specializuje na navrhování převážně dámské módy s důrazem na jednoduchost, čistotu a kvalitu zpracování. Jsou pro ni velmi důležité materiály – pracuje s lehkými, přírodními materiály, jako je bavlna, vlna, hedvábí a len. Přírodní barvy, jako jsou odstíny šedé a hnědé, stejně jako bílá, černá a béžová dominují. Její poslední kolekce je zhotovena výhradně z organické bavlny. Pro skupinu ConfiDANCE připravila speciální kostýmní kolekci zhotovenou přímo na míru představení SHOWROOM.

www.kristynajavurkova.com

 

ConfiDANCE

Nezávislá skupina současného tance ConfiDANCE vznikla v roce 2011 jako pokračování mnohaleté spolupráce sedmi tanečnic, které se poprvé setkaly v souboru Junior Domino Dance Company. Po krátké pauze, během které si každá z nich vyzkoušela mnoho různých tanečních stylů, se opět sešly dohromady, aby se věnovaly tomu, co je oslovuje nejvíce, contemporary dance. Tvorba a projekty skupiny vycházejí z motivace rozšířit publikum současného tance a přispět k jeho různorodosti skrze prolomení hranic mezi uměleckými žánry. Členky souboru pravidelně navštěvují kurzy a workshopy pod vedením známých českých i zahraničních lektorů.

Tanečnice: Alice Budová, Natalia Babčanová, Jana Kohoutová, Tereza Kuncová, Barbora Svojtková, Markéta Štěpánková, Kateřina Vacková

www.confidance.cz