Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Jana Stryková jako Jediná u Kofe-In

foto: Tomáš Beran

 

„Do očí ti hledí, do očí ti hledí zpříma, ostře, bez citu, to na ni dobře sedí“, zpívá Honza Kunze v písni Jediná. Snad ani nemohl vybrat lépe osobu, která by se k takovému textu hodila. Herečka Jana Stryková je totiž černovlasá kráska s obrovskýma uhrančivýma očima.

„Jana se nám všem líbila od první chvíle, kdy se začala víc objevovat na televizní obrazovce. Ty její krásné velké oči uhranou prostě každého. Když jsme se pak dozvěděli, že by do toho šla, byli jsme moc rádi.“

Kofe-In je zajímavým zjevem českého hudebního nebe. Ačkoli v jejich tónech uslyšíme prvky mnohých žánrů, tak si zároveň uchovává jakýsi odstup a originalitu, která tak kapelu dělá poměrně těžko zařaditelnou. Za zmínku jistě stojí chytlavé až básnické texty (aby taky ne, zpěvák vydal již dvě básnické sbírky a hudební zpracování některých textů je možné slyšet v Jan Kunze a Hičhaikum projekt) a song Jediná na tom není jinak.

Jediná je video s myšlenkou, navíc šikovně zpracované s příjemnými barvami a atmosférou, podpořené dobrým textem, který do toho všeho prostě nějak zapadá. Zkrátka třešnička na dortu alba Libertin.

Režisérsky se díla chopil Allan Šubert a za kameru se postavil Vítek Bělohradský. Premiéru videa kapela dlouho tajila, ale v neděli 9.12. konečně spatřila světlo youtube světa. Píseň Jediná by měla býti i posledním singlem, který Kofe-In vypustí v rámci alba Libertin. V současnosti kluci totiž pracují na nových kouscích.

Konečný výsledek můžete zhlédnout zde:

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook