Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Nominace na Zlaté glóby 2012 zveřejněny

Jubiljení 70. ročník cen Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu vyhlásil v Los Angeles nominace pro nejlepší počiny a výkony tohoto roku. Očekávaně se zde objevují pravidelní sběrači cen jako Steven Spielberg se svým životopisným snímkem Lincoln, Quentin Tarantino s akčním westernem Django Unchained nebo Ang Lee s vizuálně vydařeným Life of Pi.

V hereckých kategoriích se utkají stálice Daniel Day-Lewis, Helen Mirren či Meryl Streep s novou a nadějnou generací v čele s Jennifer Lawrence, Anne Hathaway nebo Bradleym Cooperem.

V seriálové tvorbě je podobný boj zavedených značek Modern Family, Big Bang Theory a nových projektů Political Animals nebo Smash.

Vyhlášení vítězů proběhne za měsíc 13. ledna 2013

Přehled nominovaných naleznete na stránkách http://www.imdb.com/oscars/nominations/golden-globes

 

David Bulawa

Obyčejný, snad milý student z Ostravy s multi-rozsahem zájmů. Čeká mne studium kulturně-politické geografie a biologie na Ostravské univerzitě, které bych chtěl více usměrňovat k asijským nejen lingvistickým vědám. Miluji Japonsko, v poslední době i Koreu, Taiwan, Čínu i jiné země jihovýchodní Asie. Miluji hudbu, jak západní tak východní - nalézt v mém ipodu poslední hit Nelly Furtado nebo Kobukura není tedy výjimečný jev. Miluji filmy, jsem závislý na CSFD, a taktéž bedlivě sleduji a kritizuji západní a východní kinematografii. Miluji zvířata - a to většinou ne ta moc oblíbená. Proto mi vadí, když někdo nazve delfíny rybami nebo napíše ve slově medúza kroužkované u. Díky příležitosti přispívat na LaCultuře vás budu chtít seznámit s u nás neoprávněně opomíjenými kulturními střípky daleké Asie.

More Posts