Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Svět hrdinů MARVEL ožívá v úžasné komiksové kolekci!

Ty největší legendy komiksového světa se představí v edici s názvem Ultimátní komiksový komplet. Najdeme tu ty nejlepší příběhy od těch nejslavnějších scenáristů jako je Chris Claremont, Frank Miller, Brian Michael Bendis, Alan Moor, které ožívají pod kresbou těch nejlepších kreslířů jako je Alan Davis, John Byrne, Frank Quitely, Mark Bagley, Bryan Hitch, Olivier Coipel a Todd McFarlane.

Čtenáři se mohou těšit na mnoho skvělých bonusů jako jsou exkluzivní rozhovory s autory a kreslíři, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a především hřbety jednotlivých knih, vám v knihovně utvoří nádhernou marvelovskou krajinu, stvořenou slavným výtvarníkem Garbriele Dell´Otto.

Jako s prvním se seznámíme s titulem Návrat s hrdinou Spider-Manem, autoři J. Michael Straczynski (scénař) a John Romita Jr. (kreslíř). Tato knížka obsahuje komiksy Amazing Spider- Man (vol. 2.) 30-35. Jistě znáte začátek Spider-Mana, jako osamělého teenagera Petra Parkera, kterého kousl radioaktivní pavouk, který držel své superschopnosti v tajnosti. Po vraždě svého strýčka se rozhodne bojovat se zločinem a především o srdce krásné Mary Jane. Po velkých bitvách porazí svého nejúhlavnějšího nepřítele Greena Goblina a získá srdce své milované. Jenže život není procházka růžovím sadem. Nejenže Spider-manu vyvstanou noví protivníci, ale především ztrací svou milovanou Mary Jane. Více naleznete v tomto úžasném komiksu, plný napětí, excelentního scénáře a kresby – to vše na velmi kvalitním papíře.

V dalších dílech edice se seznámíme s:

ASTONISHING X-MEN: NADÁNÍ (2006)

AVENGERS: ROZPAD (2006)

IRON MAN: EXTREMIS (2005)

Jednotlivé svazky edice bude vycházet jako čtrnáctideník, který tak kopíruje model z Velké Británie. Cena začíná od 49 Kč u prvního čísla, 99 korun u druhého dílu, další svazky se budou prodávat za 199 Kč.