bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

The Mahones vezou whisky do Opavy!

Partička hrající irský punk rock už přes dvě desetiletí se dala dokupy v roce 1990, kde jinde, než v hospodě. Za sebou mají řadu úspěšných alb a jejich skladba Paint the town red dokonce zazněla ve filmu The Fighter s Markem Wahlbergem. Několikrát se už v České republice objevili, například na festivalu Rock for People. V roce 2011 měli zahrát v Ostravě spolu se Street Dogs, se kterými byli na turné. Koncert byl však tehdy zrušen a tak si svou moravskoslezskou premiéru odbudou až na tomto opavském vystoupení.

V roli předkapely se objeví ostravská klasika Degradace, která právě čerstvě vydala novinku Heroes are Dead nabitou jedenácti energickými skladbami. Příchodem nového bubeníka Podeho osvěžili sestavu a vyráží na turné k podpoře nové desky.Opavský koncert bude jednou z „degradačních“ zastávek.

O druhý support se postarají brněnští Bombs From Heaven. Ti fungujou od roku 2010 a snaží se dělat přímočarou muziku na základech punk rokcu amerického střihu alá Rancid, Dropkick Murphy či Social Distorition. Ve svých nahrávkách se však nebojí zapojit místy až folkového ducha, a to v podobě foukací harmoniky nebo banja.

Vstupenky v předprodeji stojí 250,- a zakoupit si je můžete v klubu Jam nebo v klubu Barrák v Ostravě. Za 250,- Kč + poplatky jsou vstupenky k dispozici také v síti Ticketpro a prostřednictvím E-ticket.

 

Autor: Petr Adamík