Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

UK Subs a TV Smith se vrací do Ostravy!

 

UK Subs, jejichž dlouhá historie sahá až do roku 1978, stále vede věčně mladý punkový veterán Charlie Harper. Ten příští rok oslaví neuvěřitelných sedmdesátých let. Současná energická sestava, ve které najdeme také Alvina Gibbse, který se v osmdesátých letech, krom svého domovského souboru, objevil také po boku Iggyho Popa či v kapele Cheap & Nasty spolu s Nasty Suicidem (ex-Hanoi Rocks). Pánové také chystají v brzké době vydat novinku s názvem XXIV.

TV Smith, pamětník první punkové vlny, tehdy jako frontman The Adverts, se představí sám s kytarou a v akustickém podání předvede svou strhující show, kde zazní největší hity včetně Bored Teenagers či Only one flavour. Každý, kdo už měl to štěstí tohoto chlapíka vidět na živo ví, že jeho vystoupení mají pozitivní náboj a energie z nich jen srší.

Ostravský koncert otevřou olomoučtí Zatrest, kteří už patří mezi stálice české punk rockové scény. Vstupenky jsou k dispozici za 300,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem, 320,- Kč prostřednictvím E-ticket, 340,- Kč v síti Ticketpro. Na místě pak budou k dostání za 350 Kč.

 

Autor: Petr Adamík