bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Americká dračice Ke$ha se představí českým fans!

Blonďatá rebelka z Los Angeles, města bohatého nejen svými populárními obyvateli, určitě podlehla nadšenému vypravování o naší matičce Praze od svých kolegů a jeden, svůj jistě nezapomenutelný koncert, představí i zde.

O kom se mluví? O dívce, jež se proslavila songem – „Tik Tok“ ‒ pop/rock/rapová zpěvačka Ke$ha, vlastním jménem Kesha Rose Sebert, která nezapře svou výjimečnou barvu hlasu a může občas připomínat hlas kdysi velmi hrané a mnoha lidmi oblíbené Anastacii.

Na jejím hudebním kontě jsou už dvě desky, a to Animal (2010) a Warrior (2012). K již výše zmíněnému megahitu se tak nadále řadí další velmi oblíbené, a to např. „Take It Off“, „Your Love Is My Drug“ či „Blow“ (v jehož klipu si zahrál sám „Dawson“ – James Van Der Beek).

Její písničky a stejně tak i hudba je divoká, nespoutaná a chytlavá, i když občas zpívá o ne moc lichotivých věcech. Tato autorka si zakládá na své image „zlobivé holky“, ale zároveň chce, aby posluchač byl s její nejen taneční hudbou také spřízněný.

Koncert se odehraje v jednom z největších klubů Prahy – SaSaZu, jehož název vznikl z japonského slova pro list bambusu, SaZu.

 

Kdy: 18. 7. 2013

Kde: Klub SaSaZu, Praha 7

Čas: 21:00

Cena: základní vstupné, také pro ZTP/P 990,- Kč

VIP vstup 2.290,- Kč (lístky na Ticketpro)