Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Turné 2013 připravuje skupina Kabát

Zdroj foto: oficiální stránky skupiny

Turné bude probíhat na zimních stadionech a halách. Jedná se o šest koncertů v ČR a tři na Slovensku. Kabáti nabídnou své největší hity (otázka je, zda vyhoví všem, jelikož každý má svůj oblíbený song a nemusí se ztotožňovat s oblíbenosti ostatních fanoušků). Nebudou chybět ani méně známé songy.

Kabáti se snaží do svých koncertů vnést nějaké nové prvky, a tak poskytnout svým příznivcům zajímavý zážitek. Letos se kluci z kapely dohodli, že použijí živé „dechy“. Tento fakt potvrzuje i to, že dechové nástroje se často objevují v nahrávkách. Nejde tedy o rozmar či snahu za každou cenu ohromit, ale z důvodu použití těchto prvků ve své hudbě, se takto skupina rozhodla pro zapojení hudebních nástrojů přímo do svého turné. Byla možnost použití dechových nástrojů z nahrávek, ale Kabáti budou mít na svým koncertech jako hosta doprovodný živý Big Band.

Dalším zajímavým prvkem bezesporu bude to, že během části koncertu, kdy bude skupinu doprovázet Big Band (skoro polovina koncertu), se změní scéna. Design se změní na dobu třicátých let, což představuje styl legendárních kabaretů a klubů, která vychází z éry Al Capone a podobných pánů. (období americké prohibice)

K takovému stylu bezesporu nebude chybět okázalost a okouzlující dobové tanečnice. Můžeme se těšit nejen na krásné dámy, ale také na videoprojekci, pyrotechniku a jiné další zajímavé prvky.

Jaké další věci si pro vás skupina Kabát připravila, zjistíte jenom na koncertě. Proto pokud jste příznivci této skupiny, neváhejte navštívit její koncert.

O koncerty je velký zájem, tudíž dlouho neváhejte. Vstupenky můžete zakoupit v Ticketportal a Sazka Ticket.

Turné 2013:

24. dubna – Pardubice

27. dubna – Olomouc

30. dubna – Ostrava

2. května – Košice

4. května – Zvolen

7. května – Bratislava

9. května – Brno

11. května – Plzeň

14. května – Praha