bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Benefiční koncert Nadace Krása pomoci v Ostravě!

„Posláním Nadace je řešit problematické situace seniorů v České republice a zlepšit kvalitu jejich života. Usiluje o rozvoj a uplatňování základních humanitárních a právních principů života společnosti, a tím pomáhá a podporuje rozvoj kvality života seniorů.

Účelem Nadace je zajištění finanční, materiální, humanitární, právní, odborné, personální nebo vzdělávací podpory a pomoci zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným jedincům či skupinám na území České republiky i v zahraničí.“

Pozvání na benefiční koncert do akusticky zrenovované auly GONG přijali oblíbení hudebníci: Karel Gott & Bushido, Pavla Forest, Věra Špinarová, Wabi Daněk, Miro Žbirka, herec Jan Kačer, zpěvák a herec David Kraus, baviči stand-up comedy (pozn. autora: Na stojáka) Lukáš Pavlásek, Petr Vydra a další.

Taťána Kuchařová pochází z Opočna ve východních Čechách a do naší historie se zapsala především tím, že v roce 2006 bojovala o korunku Miss České republiky, kterou také právem získala. Ještě téhož roku se na soustředění Miss World, které proběhlo v polské Varšavě, umístila na jeho samotném vrcholu, kde stanula jako nejkrásnější a naše historicky první „dívka světa“. Nyní většinu času pobývá ve Spojených státech amerických, kde se úspěšně věnuje své profesi a také činnosti své nadace Krása pomoci, kterou založila v roce 2008. Je také čestnou ambasadorkou a moderátorkou modelingové soutěže Elite Model Look od roku 2012.

Hudební večer bude probíhat v bývalém plynojemu Vítkovických železáren v Ostravě, který se pod vedením architekta Josefa Pleskota revitalizoval do podoby kulturního a společenského prostoru, zvaného aula GONG.

Společensko-zábavním večerem vás provede populární moderátor Leoš Mareš. Z důvodu natáčení České televize je důležité, aby byli všichni usazeni na svých místech už ve 20 hodin!

 

Cena vstupného: 150,- Kč.

Místo konání: Multifunkční aula GONG, Dolní oblast Vítkovic – NKP, Ostrava