Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Další várka kapel z letošní Castle Party

V minulém díle (můžete si přečíst zde ) jsme představili hlavní headlinery letošního ročníku. K těm bezesporu patří švýcarsko-finská formace Lacrimosa. Mezi dalšími potvrzenými účastníky můžeme zahlédnout EBM a industrial kapelu VNV Nation, kterou tvoří Ronan Harris a Mark Jackson či neo-mediavel partičku Corvus Corax a mnoho dalších.

Dnes vám něco řekneme o dalších účinkujících, i když samozřejmě nemůžeme postihnout úplně všechny, tak alespoň tu špičku ledovce lehce poodkryjeme.

cp

A začneme další švýcarskou věcí, jelikož polský Bolków navštíví The Beauty of Gemina. Tuto kapelu lze poměrně těžko zařadit, protože ve své hudbě kombinuje mnohé prvky. Většinou se uvádí jednoduše „electronic“, takže stejnou škatulku budeme následovat i my. Skupina byla založena v roce 2006 jistým Michaelem Sele, ke kterému se později přidali další tři členové. The Beauty of Gemina je poměrně známou věcí na hudebním nebi podobných stylů. Zahráli si na nejslavnějších festivalech jako Wave Gotik Treffen a dokonce předskakovali Smashing Pumpkins. Na svém kontě mají celkem čtyři oficiální alba, z nichž to poslední jménem Iscariot Blues vyšlo v minulém roce.

Poměrně zajímavou věcí je Aesthetic Perfection. Na tuto formaci jsem kdysi narazila omylem na nějaké prapodivné stránce, ovšem od té doby se dostala do mého hudebního repertoáru, což se stává poměrně málokdy. Tento projekt založil na přelomu tisíciletí Daniel Graves a na svém kontě má do dnešní doby celkem tři alba. Dá se říct, že se styl tohoto podivína poměrně vyvíjí a s každým albem přichází nový skok do vychytanějších hudebních forem.

Další electro-industriální projekt nese název Decoded Feedback a přijede do bran Bolkówa až z daleké Kanady. Tuto hudební partičku tvoří dva chlapíci z Evropy, jeden z Itálie a druhý z Maďarska, kteří však oba žijí za velkou louží, kde taktéž dali někdy na počátku devadesátých let tuto kapelu dohromady.

Gotická kapela z Rakouska s lovecratovským jménem – to je Whispers in Shadows, která se na Castle party letos taktéž ukáže. Kromě ní můžeme spatřit třeba SIRRAH, AGRESSIVA69, SOROR DOLOROSA, THE BREATH OF LIFE, 7JK, MONO INC., PERCIVA, SCHUTTENBACH, ASGAARD, VIC ANSELMO, BATALION D’AMOUR, SPLENDOR, LUNA AD NOCTUM, LECTER a mnoho dalších.

 

Lineup a program

ČTVRTEK

Former Evangelical Church

Agressiva 69
Das Moon
Batalion d’Amour
Victorians
Splendor

PÁTEK

Castle
start 14.30

7. Lacrimosa
6. KAT i Roman Kostrzewski
5. XIII Stoleti
4. 7JK
3. Soror Dolorosa
2. Gothika
1. Hyoscyamus Niger

Former Evangelical Church

Decoded Feedback
Percival Schuttenbach
Perunwit
Akimbo

SOBOTA

Castle
start 14.30

8. Corvus Corax
7. Anneke Van Giersbergen
6. Sirrah
5. The Beauty of Gemina
4. Whispers in the Shadow
3. The Breath of Life
2. Unter Null
1. Lecter

Former Evangelical Church

Eternal Deformity
Luna Ad Noctum
Thy Worshiper
All Sounds Allowed
Blank Faces

Hacjenda

The Proof
Ben Bloodygrave
Nihilista

NEDĚLE

Castle
start 14.30

8. VNV Nation
7. Icon of Coil
6. Zeromancer
5. Aestetic Perfection
4. Mono Inc.
3. Asgaard
2. Lolita Komplex
1. Hatestory

Former Evangelical Church
Vic Anselmo
The Arch
Digital Angel
Alienoil
+ italian contest winner

Eva Peterková

Eva Peterková

Maminka mi vždycky říkávala, že Jsem velký lajdák!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebook