Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Fest PoD PaRoU má letos už jedenáct let

Na festivalu pravidelně vystupuje česká i slovenská punková špička, mezi jinými např. SPS, NVÚ, Visací zámek, Totální Nasazení, Plexis, Znouzectnost, E!E atd., a mimo to se na festivalu představí vždy řada hvězd světové punkové scény. Festival již nese na svém kontě taková jména, jako jsou Dead Kennedys, Misfits, The Adicts, Toy Dolls, The Exploited, The Casualties, UK Subs, GBH, Street Dogs a jiní.

Headlinery 11. ročníku jsou legendární Bad Religion, vedle nich se již podruhé v historii festivalu objeví The Adicts, The Casualties nebo Street Dogs, poprvé na festival zavítají hvězdní Agnostic Front, Discharge, One Way System nebo Resistance 77 a mnoho dalších. Z českých a slovenských kapel to budou již tradičně např. SPS, N.V.Ú., Totální nasazení, Plexis, Zóna A, E!E, Ilegality, Konflikt, Zeměžluč a další, ale objeví se i výjimečně viděné legendární uskupení Davová Psychóza.

Během tří dnů se na festivalu představí celkově zhruba devadesát kapel. Na festivalu se každoročně scházejí tisíce příznivců punkové hudby nejen z ČR a ze Slovenska, ale i z Německa, Rakouska, Polska, Itálie, Francie a řady dalších evropských zemí.

 

Více informací získáte prostřednictvím webu
www.podparou.cz