Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Černá louka v obležení amerických veteránů

Unikátní sbírka 35 – 40 amerických automobilů z let 1940 až 1980 bude k vidění na výstavě „American classic cars“ v Ostravě. Zastoupeny budou jak velké automobilky, které v uvedených letech produkovaly, tak i méně známé nebo dnes již zaniklé. Mezi unikáty výstavy můžeme řadit například růžový Cadillac Elvise Presleyho a další modely vozů z jeho vozového parku.

Jako novinku si pro návštěvníky organizátoři nachystali historické americké motocykly a pár kusů automobilů současné americké produkce. Těšit se můžeme i na výstavu malých modelů aut amerických značek. Tito vysloužilí veteráni budou zasazeni do prostředí, jako je garáž, pláž či les.

Výstava amerických vozů 2012, zdroj: http://www.detroit-ostrava.cz

Výstava amerických vozů 2012, zdroj: http://www.detroit-ostrava.cz

Jezdit takovým americkým veteránem není vůbec levná záležitost (spotřeba, náhradní díly), proto pro návštěvníky je připravena kompenzace ve formě soutěže o tři hodnotné ceny. V čem spočívá soutěž? Je to velice jednoduché, stačí, když se zapojíte do hlasování o nejkrásnějšího veterána. Výhry jsou více než lákavé − víkendový wellness pobyt v hotelu Odra pro 2 osoby s polopenzí, možnost hodinové projížďky vybraným veteránem po Ostravě a nakonec roční předplatné jediného odborného časopisu v ČR zaměřeného na americká auta „Chrom & Plameny“.

Termín: 21. 06. – 08. 09. 2013

Místo konání: Výstaviště Černá louka, Ostrava

Otevírací doba: 10:00 – 18:00 hod.

Vstupné: dospělí 60,- Kč

               Důchodci, děti, studenti, ZTP 40,- Kč

               Rodinné vstupné 120,- Kč

obrazek burza maly