bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Festivalovou sezónu startuje Hafest

Třetí ročník multižánrového hudebního festivalu HAFEST se uskuteční 15. června v malé obci Hať, která je od centra Ostravy vzdálena necelých dvacet kilometrů.

První zvuková vlnění můžete zaslechnout od 16 hodin, kdy Hafest startuje místní kapelou Haband. Dále se představí ještě sedm úžasných kapel, jako například pop-rockové Dolls In The Factory, a punk-country v podání kapely Poletíme?. Celkem na Hafestu zahraje osm kapel.

 

Noah Ellenwood a Fast Food Orchestra

Patnáct minut před osmou hodinou večerní vystoupí mladý talentovaný zpěvák a kytarista Noah Ellenwood, kterého můžete znát ze soutěže Česko hledá Superstar. Noah je američan každým coulem, nicméně de facto celý život vyrůstal v České republice.

Headlinerem jednodenního festivalu Hafest je bezesporu vynikající Fast Food Orchestra, která má za sebou již šest plnohodnotných alb a příznivcům reggae ji netřeba představovat. Po skáčku se trochu přitvrdí v podání nu-metalových HC3 a příznivce rock´n´rollu potěší Dead Pope´s Company a Bon Jovi Revival.

V doprovodném programu představí skupina výtvarníků ze studia DEFABRIK svůj art-jam, neboli živé malování a sprejování. Oproti minulému ročníku bude nově na festivalu velkoplošná projekce, která bude živě promítat dění na festivalu.

 

HAFEST plakátDoba a místo konání

Festival Hafest otevře své brány v sobotu 15. června od 16 hodin v areálu u hráze v Hati u Hlučína. Do Hati se snadno dostanete autobusovou linkou č. 70 vyjíždějící s Ostravy. O zpáteční cestu se nemusíte strachovat. Přespat můžete ve stanovém městečku.

Festival pořádá občanské sdružení Ha Kultura za přispění mnoha dobrovolníků. Cena vstupenky je v předprodeji za 120,- Kč a na místě za 150,- Kč.

Více informací naleznete na www.hakultura.cz

Jiří Aujezdský

Student Ekonomické Žurnalistiky VŠB Ostrava a Mezinárodního obchodu VOŠ Ostrava, vášní poblázněný do motocyklového života v jedné stopě, letectví, adrenalinových zážitků, sportu a skvělé hudby, která je nezbytnou esencí krásného života.

More Posts