bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Jedenáctý ročník PoD PaRoU osvětlují hvězdy

Na letošním festivalu se stejně jako loni představí více zhruba devadesát kapel na třech pódiích! A tomu všemu je tu opět bonus v podobě mnoha slavných hvězd, které na Fest PoD PaRoU ještě nezavítaly.

Jsme hrdí, že jako hlavní hvězdu desátého ročníku můžeme představit jednu z nejslavnějších kapel punkové historie – americké Bad Religion.

A ani další jména hvězd nejsou o nic méně významná. Na scéně jedenáctého Festu PoD PaRoU se objeví (v historii již podruhé) také ikona The Adicts, jejichž vystoupení na Festu PoD PaRoU v roce 2010 patří k těm nejsilnějším zážitkům z celé historie festivalu.

Rovněž podruhé se na Festu objeví legendární The Casualties, nekompromisní řezníci Agnostic Front, opět se představí němečtí Street Dogs, po loňském smolně zrušeném vystoupení se letos konečně objeví draví Discharge, poprvé se na Festu objeví i legenda One Way System, angličtí buřiči Resistance 77 a mnoho dalších slevných jmen světové punkové scény.

Kromě výše jmenovaných zahraničních hvězd vystoupí již tradičně kompletní špička české a slovenské punkové a ska scény, z níž za zmínku stojí třeba ska formace Sto zvířat, kteří Fest PoD PaRoU navštíví poprvé, nebo legendární slovenská formace Davová Psychóza, která je koncertně k vidění jen velmi zřídka.

Více informací získáte prostřednictvím webu
www.podparou.cz