Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Lákavá soutěž pro všechny knihomoly

Nebudu chodit dlouho kolem horké kaše, neboť hlavní slogan soutěže mluví za všechno: „Nakupte si knihy za super ceny nejen na prázdniny v našich e-shopech Albatrosmedia.cz nebo Knihy.cpress.cz, tipujte s námi správnou odpověď na soutěžní otázku a získejte jednu ze 3 cen v soutěži, jaká tu ještě nebyla! Celkem 3 zákazníci našich e-shopů získají knihy na celý rok zdarma!“

Jako z úst pohádkového dědečka – splníte tři úkoly (nakoupíte, tipnete, odešlete) a splní se vám přání. Tedy samozřejmě pokud jde o přání splnitelné z hlediska nakladatele. Vybráni budou tři výherci hlavních cen a dále tři zákazníci e-shopů, kteří získají knihy v hodnotě 1.000 Kč každý měsíc dle vlastního výběru po dobu 1 roku!

No dobře, nedočkavostí už poposedáváme na židlích a v očích nám svítí soutěživost. Jaké jsou tedy podmínky našeho bojového úkolu? V rozmezí termínu 6. 6. – 25. 6. 2013 si objednat v e-shopu Albatrosmedia.cz nebo Knihy.cpress.cz, při objednávce vyplnit odkaz na soutěžní formulář a tipnout si odpověď na soutěžní otázku a pak… Pak nezbývá než čekat. Tak zlomte vaz!

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts