bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Multižánrový festival VYSOČINA FEST 2013!

Hned první den 11. 7. na úvod spatříme a uslyšíme dvě kapely, které se vaším hlasováním umístily na pátém a čtvrtém místě. Od 18. hodiny nastoupí zkušení pražští hip-hop matadoři Prago Union + Livě band. Dále zazní Monkey Business, český slavík 2012 Tomáš Klus i skupina Wohnout. Ze zahraničních měla vystoupit rocková skupina Fallen To Flux (UK), bohužel kvůli nemoci člena kapely skupina nevystoupí a místo ní budou hrát výše zmínění Prago Union + Champion Sound Livě band.

Páteční den se ponese v úvodním vystoupení vámi zvolených kapel, které se umístily na třetím a druhém stupni. Poté se můžete těšit na, dá se říci, nejstarší českou rockovou skupinu Pražský výběr v čele s Michaelem Kocábem. Následuje ostravsko-havířovská skupina Kryštof v čele s Richardem Krajčem; kdo by neznal jejich hity jako: „Obchodník s deštěm“, „Rubikon“ či jeden z nejnovějších „Inzerát“. Vysočina fest ovládnou také „teplákoví“ Nightwork s velmi nadaným zpěvákem Vojtěchem Dykem a pražská skupina Eddie Stoilow.

A závěrečná sobota 13. 7. nadělí už od 13. hodiny tradiční program pro děti, poté bude znám a samozřejmě zahraje vítěz vašeho SMS hlasování – autorská kapela z Vysočiny, která získá možnost nahrát své skladby ve špičkovém nahrávacím studiu, a to se opravdu vyplatí! Od 16. hodiny budou hrát Xindl X, Anna K., David Koller & Band a Děda Mládek Illegal Band. Jako zahraniční host se v tomto dni představí poslední dobou velmi hraná slovenská kapela Peter Bič Project se svými hity: „Hey now“ či „Say It Loud“ a „Thinking About You“.

Mimo tohle velmi pestré a skvěle vybrané složení hudebních kapel budou mít návštěvníci možnost nahlédnout do divadelních, filmových a hudebních dílen, ať už v moderním divadle DIOD (za účasti známého herce Jana Budaře) nebo jen pár metrů od divadla v TJ Sokol, kde se představí tanečníci akrobatického rokenrolu. Filmové dílny se představí v Kině Dukla a pro fanoušky Jazzu je připravena dílna v Radniční restauraci. Nebude chybět také nezbytná osvěžující pivovarská dílna areálu Pivovar Ježek. Další dílny se připravují. Tyto programy budou probíhat v dopoledních časech jednotlivých dní.

Kdo si nestihl zakoupit třídenní vstupenku do 12. 5., může tak učinit ještě do 16. 6. za cenu 550 Kč a poté do 10. 7. budou k mání za 650 Kč. Jednodenní vstupenky za 390 Kč budou moci návštěvníci zakoupit od 11. 7. do 13. 7. Ovšem v předprodeji se prodávat nebudou, a pokud bude kapacita festivalu plně obsazena, nebudou také ani na místě. Lístky si můžete zakoupit na portálu TICKETSTREAM, CK ČEDOK, FIRO-Tour, knihkupectví KANZELSBERGER, v síti prodejen BONTONLAND nebo na prodejních místech jednotlivých měst, uvedených na webových stránkách festivalu.

Děti do 12 let mají vstup v doprovodu rodičů zdarma (pouze 3 děti na 1 dospělého), ZTP účastníci hradí vstupné v plné výši a ZTP+P mají vstup zdarma (jejich doprovod platí plnou cenu). Na tuto akci je možné zakoupit E-TICKET, který si vytisknete doma.

Ke každému lístku se řadí nadělení benefitů v podobě slevy na vlak, na koupání Třebíč/Jihlava, do multikina CineStar Jihlava, na ubytování v hotelu v Havlíčkově Brodě/Autocampingu Pávov, na občerstvení v pizzerii, na prohlídky Jihlavského podzemí a mnoho dalších.