Hodnocení: bídaucházejícíjde topěknévynikající
Loading...

Americká zpěvačka Joyce Hurley vystoupí v Šenově

 Foto zdroj: horakuvka.cz

joyce-on-deck

Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Joyce Hurley je americká pianistka, zpěvačka a skladatelka. Má bohaté hudební vzdělání – začínala studiem hry na klavír na ZUŠ Detroit Music Center, na University of South Karolina získala bakalářský titul a postgraduální studium dokončila na konzervatoři New South Wales v Austrálii.

Díky svému talentu procestovala a poznala mnoho zemí, kde měla možnost setkat se s významnými umělci. Ve svých profesních začátcích navštívila Chicago, dále Švédsko, Norsko, Francii, Švýcarsko, Singapur, Hong Kong či Austrálii. Působila také na mnoha výletních lodích.

Během své kariéry spolupracovala se světoznámými umělci, jakými jsou například Phil Collins, Jon Lord (Deep Purple) nebo Ray Glover.

Při srpnovém vystoupení v Šenově bude Joyce vystupovat s Joe After Trio, českou jazzovou kapelou, která má ve svém repertoáru přes 200 skladeb širokého rozmezí. Hrají jak klasický jazzový standart, tak moderní progresivní jazz a funky. V repertoáru najdeme i jejich vlastní tvorbu. Skupina funguje už skoro deset let a členové jsou ostřílení hudebníci.

Joyce Hurley procestovala celý svět a v pátek 2. srpna 2013 spolu s Joe After Trio zavítá i do krásného města Šenov. Vstupenky jsou v předprodeji za 80 Kč, rezervace je možná zde, vstupné na místě stojí 120 Kč. Více informací se dozvíte na stránkách restaurace Horakůvka.