bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Smyslnost hudby roztančená v kapkách Vltavy a paprscích světel

Ačkoli festival odstartoval již 28. června, stále zbývají tři vystoupení, která pro širokou veřejnost zorganizovala Komunikační agentura Art4promotion. Navštívíme-li oficiální stránky akce (www.vltavazije.cz), nalezneme oficiální shrnutí programu z úst jednatele společnosti, Ing. Rudolfa Stříteckého: „VELKÁ PROJEKČNÍ SHOW Živly‘, kterou vyvrcholí celodenní bohatý program, odstartuje v cca 22.30 hod. Čeká na vás PROJEKCE DO VELKOPLOŠNÉ VODNÍ STĚNY, LASEROVÁ SHOW, VODNÍ FONTÁNY, VZDUŠNÁ AKROBACIE z ramene jeřábu nebo premiérová show LÉTÁNÍ NA VODĚ, kdy budou vodní sloupce vynášet kaskadéry nad hladinu i pod ni. Závěr show bude patřit ohňostroji.“

Celá akce odstartuje v 15.00 zábavným programem a soutěžemi zaměřenými především na děti. Festival je tak vhodný i jako celodenní výlet pro rodiny. Její příjemně vyřádění členové se pak mohou pohodlně uvelebit a zaposlouchat se do koncertní části akce, která započne v 18.00 hodin. Letos vystoupí rocková skupina Prague Conspiracy, česká punkrocková klasika Wohnout a scházet samozřejmě nebude ani klasika hudební, v podání Jihočeské filharmonie, či muzikálová klasika, s níž před diváky předstoupí Bohouš Josef.

V rámci letošního festivalu proběhne první výročí založení EVROPSKÉHO REGIONU DUNAJ-VLTAVA a nedílnou součástí bude i druhé setkání Jihočeských dětských domovů, stejně jako veřejné poděkování integrovaným záchranným složkám i jednotlivcům za veškerou pomoc lidem postiženým povodněmi.

5. 7. – Hluboká nad Vltavou

27. 7. – Týn nad Vltavou

23. 8. – Lipno nad Vltavou

Vstup na akci je zdarma. 

 

Renata Dorňáková

Renata Dorňáková

Co o sobě říci? Žiju v malebné krajince Vsetínských Beskyd a snad právě proto mám ráda spoustu věcí, které souvisí s přírodou. Jako skoro všichni Valaši, i já jsem hodně tvrdohlavá a stejně tak přátelská; ráda poznávám nové lidi a zkouším nové věci. V etapách relaxace (od programu motorová myš) pak není nad šálek lahodného maté a dobrou knihu s uchvacujícím příběhem.

More Posts