bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

V prvním duelu Prazdroje talentů fanoušky více oslovili Chai

Nýrští Chai je mladé čtyřčlenné uskupení přinášející na pódium svěží melodický pop-rock od pomalejších až po energické skladby. Formaci tvoří Pavel Bošek (zpěv, kytara) a Jiří Bošek (basa), dále Michal Kovářík (klávesy) a Radim Šulan (buben). Nedávno kapela vydala nové CD Hrudní kosti v tanci a výběrem z těchto 11 nových skladeb si zjevně hudebníci získali přízeň i v rámci čtvrtečního duelu.

Další ze zbývajících šesti duelů se uskuteční tento čtvrtek a o vítězi opět rozhodnou fanoušci svými hlasy přímo během večerního vystoupení díky hlasovacím kuponům nebo formou internetového hlasování do úterý 23. července na webu www.pilsnerfest.cz.

Postup do finále tradičního mistrovství v ČR v držení tupláků v předpažení na čas, které proběhne 5. října na Pilsner Festu, si během večerního programu zajistil nejlepším výkonem 2:36 pan Petr a za odměnu si odnesl karton piva. Během čtvrtečních večerů se mohou zájemci zapojit i do dalších soutěží, například Odnes si piva, kolik uneseš, nebo do školy čepování s pivem Gambrinus přímo v areálu pivovaru.

 

Hudební program Léta v Prazdroji 2013

 

Hlavní kapela

Duely Prazdroje talentů

11. července

Palice

Vítěz: Chai

18. července

Lucie revival

Kobylinec x Coctail… alá motejl

25. července

Burma Jones

Frajara Putika x Curlies

1. srpna

Mediterian

Isua x Exil 51

8. srpna

Odyssea

Citylights x Fanfan

15. srpna

Yo Yo band

Tommy Indian x Nanosféra

22. srpna

Extra Band revival

Y? x Bags

29. srpna

Kamil Střihavka

 

*Pilsner Fest je tradiční oslava plzeňského piva, která se letos uskuteční na nádvoří pivovaru 5. října. Více informací o festivalu hudby a piva Pilsner Urquell naleznete na www.pilsnerfest.cz.