bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

Festival YOUTH4YOUTH odstartoval přihlašování účinkujících pro 6. ročník festivalu

Festival YOUTH4YOUTH, mladých pro mladé, proběhne v sobotu 5. října 2013 v ostravských klubech Cooltour a Marley. Opět se můžete těšit na spoustu umělců, hudebních zážitků a různorodých kulturních představení. To vše bude vytvořeno lidmi ve věku do 23 let.

Každoročně festival vytváří kulturní platformu pro mladé umělce z Ostravy a okolí, kteří rádi prezentují své počiny v profesionálním prostředí. „Loňský ročník umožnil vystoupit několika kapelám, tanečním souborům, výtvarným umělcům, mladým lidem, kteří se věnují módě, nebo poezii a dalším.“ uvedla organizátorka festivalu Barbora Urubová.

Tento týden byla spuštěna oficiální registrace na festival. Zájemci, kteří by chtěli na festivale vystoupit, musí splňovat podmínky: vek mezi 13 – 23 let a bydliště v Ostravě nebo blízkém okolí. Máte-li chuť a odvahu být jedním z těch, kteří jsou součástí programu, neváhejte a zaregistrujte se na stránkách: http://y4yfestival.formees.com. Ať už fotíte, zpíváte, tančíte, hrajete divadlo, píšete, vytváříte módu, nebo jste jinak tvořiví.

Přijďte zhlédnout do ostravských klubů Cooltour a Marley, jak se ostravská mládež umí bavit. Akce je pořádána občanským sdružením YMCA Ostrava-Poruba, jež si můžete spojit např. s aktivitou TenSing. Další informace naleznete na www.youth4youth.wz.cz.