bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

I čeští muzikanti umí dělat show aneb Kryštof na Havířovských slavnostech 2013

Skupina Kryštof měla vystoupit ve 20.15 a opravdu v ten čas naběhli všichni členové na pódium a diváci je jako správné publikum přivítali ohromným potleskem. Připravili si pro nás ze startu písničku Římská a hned po ní dokázali udělat ohromnou show s písní  Rubikon. Na obrazovce na pódiu běžel videoklip, kde se promítala slova, která diváci ocenili, protože mohli zpívat společně s frontmanem. Posluchačům udělalo největší radost, když při posledním refrénu z „děl“ začaly padat červeno-bílé papírky jako déšť, přímo na ně. Ještě větší efekt tomu dodala tma a tlumené barevné světlo reflektorů.

Pouť výběru písniček pokračovala hitem Zatančím, který nadále udržoval velký jásot publika a určitě byste nenašli nikoho, kdo by se nebavil. Pak trochu snížili tempo Křídla z mýdla, Ženy a další. Richard to ale chtěl znovu oživit, proto při písničce Po kouscích skočil do publika a nechal se přenést z jedné strany na druhou – zabodoval.

Na závěr s věnováním „Pro všechny lidi z Havířova, kteří rádi skáčou“ zahrál písničku Cosmoshop. Když dohráli, rozloučili se a na pódiu najednou bylo pusto-prázdno. Divákům se to nelíbilo a nechtěli je nechat jít spát. Kryštof udělali všem radost tím, že se po chvilce vrátili a domluvili jsme se, že nám přidají  ještě další tři písničky. Ríša souhlasil, zazpíval nám všem dobře známý Atentát. Po chvilce natahování zahrál písničku, která rozhodně nesměla chybět – Obchodník s deštěm. Všichni jsme zpívali s ním, dobře jsme se bavili a opět nás pokropil červeno-bílý déšť. Jako úplně poslední nám zahráli svůj nejnovější hit, který nese název Cesta. Nakonec připomenul jména všech hudebníků a pak dodal A já a Vy. Uklonili se nám a odešli.

Po odchodu všech členů kapely jsem měla až skoro slzy v očích, když jsem si uvědomila, že s dalším přídavkem už se nevrátí. Tak mě jejich písničky bavily, že bych dokázala zpívat, skákat a tleskat ještě další hodinu. Jsem si jistá, že až bude Kryštof v Ostravě, budu já ta, která bude stát v první řadě, plácne si se všemi muzikanty a chytne si Ríšovo tričko!