bídaucházejícíjde topěknévynikající (Zatím nikdo nehodnotil, buď první.)
Loading...

One Direction – NOVÉ ALBUM “MIDNIGHT MEMORIES” VYJDE 25. LISTOPADU 2013

Předobjednávky na “Midnight Memories” začnou 9. září 2013.

Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson se dali dohromady v roce 2010 a od té doby se stali celosvětovými hvězdami. Prodali více než 32 miliónů desek, které se dostaly na první místo hitparád v 61 zemích světa.

V letošním roce kapela odehrála během svého prvního světového turné více než 100 koncertů v 21 zemích. V únoru navštívili Ghanu v rámci nadace Comic Relief a nahráli oficiální singl pro charitu Red Noise Day “One Way Or Another (Teenage Kicks)”. Ve stejném měsíci vyhráli BRIT Award v kategorii Global Success a v srpnu byl jejich singl “Best Song Ever” oceněn jako Skladba léta 2013 na MTV Video Music Awards.

Minulý týden One Direction debutovali i v kinech se svým koncertním 3D dokumentem “One Direction: This Is Us”. Film zaznamenal fenomenální úspěch jak ve Velké Británii, tak i ve Spojených Státech, kde za první víkend inkasoval neuvěřitelných 18,4 miliónů dolarů. Česká distribuční premiéra proběhla včera, 5. září 2013 a film se bude promítat v kinech pouze v následujících 4 týdnech.

Kromě oznámení nového alba “Midnight Memories” One Direction zveřejnili i první část světového turné pro rok 2014, včetně dvou megakoncertů v londýnském Wembley Stadium.

www.facebook.com/onedirectionmusic

www.twitter.com/onedirection

www.onedirectionmusic.com